دسته‌ها
Uncategorized

سبقت کوییک در گرانی خودروهای سایپا + جدول قیمت محصولات سایپا


به گزارش اخبار اقتصادی؛ رصد بازار خودروهای پرطرفدار سایپا در بازار نشان دهنده آن است که امروز محصولات این شرکت با رشد یک تا دو میلیون تومانی در بازار معامله شدند و در این میان بیشترین رشد قیمت به خانواده «کوییک» رسید.

ارزیابی های صورت گرفته نشان دهنده آن است که امروز هجدهم فرودین «کوییک R» با قیمت 154 میلیون تومان و «کوییک معمولی» با قیمت 144 میلیون تومان در بازار معامله شده اند. کوییک طی روزهای اخیر همراه بالاترین رشد قیمت در میان محصولات سایپا را به خود اختصاص داده است.

از سوی دیگر خانواده تیبا نیز هجدهم فروردین ماه در بازار رشد یک میلیونی قیمت را تجربه کردند و به این طریق مدل «صندوقدار» این خانواده امروز 125 میلیون تومان و «تیبا دو معمولی» با قیمت 135 میلیون در بازار معامله شدند. «ساینا» از دیگر محصولات شرکت سایپا نیز امروز در بازار رشدی یک میلیون تومانی داشت و با قیمت 137 میلیون تومان در بازار عرضه شد.

از سوی دیگر در میان محصولات سایپا می توان به خودرو «شاهین» اشاره کرد که اواخر سال گذشته به تعداد محدود و به صورت نمادین به خریداران این خودرو تحویل شد. شرکت سایپا در آن زمان قیمت 268 میلیون تومان را برای این خودرو تعیین کرد و مشخص نیست این خودرو در تحویل رسمی با چه قیمتی به دست خریداران خواهد رسید.

از جمله محصولات سایپا که امروز قیمت آنها مورد ارزیابی قرار گرفته اند، می توان به «شاهین»، «کوییک R»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2» و «ساینا» اشاره کرد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *