دسته‌ها
Uncategorized

قیمت خودرو در بازار تکان نخورد + جدول


به گزارش اخبار اقتصادی؛ از جمله محصولات سایپا که امروز قیمت آنها را مورد بررسی قرار داده‌ایم، می توان به «پراید 111»، «پراید 131»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2» و «ساینا» اشاره کرد. خودروهای که در میان پرتیراژها در بازار بیشترین تقاضا را به خود اختصاص داده‌اند و همه ساله در هفته های پایانی سال مشتریان را یا برای خرید و یا تبدیل خودرو به بازار می کشاندند. اما این رویه در سال جاری تغییر کرده و  ثبات قیمت در بازار خودرو در روزهای پایانی سال جاری   رقم خورده است.

به گفته فعالان بازار خودرو کاهش سفرهای نوروزی در سال جاری به دلیل اعمال برخی محدودیت های کرونایی موجب شده تا تقاضا در بازار کاهش یابد.  

آرامش در حالی در بازار خودروهای پرطرفدار سایپا مدل 99 حاکم شده که قیمت خودروهای مدل 1400 در بازار رشد داشته اند. در این راستا برای سال 1400 « تیباصندوقدار» که 122 میلیون تومان قیمت خورده بود  امروز و تنها 4 روز پس از اعلام نرخ جدید با رشد یک میلیونی در بازار مواجه شد و قیمت آن به 123 میلیون تومان در بازار رسید.

از سوی دیگر قیمت در نظر گرفته شده برای «تیبا2 معمولی» مدل 1400 نیز 131 میلیون تومان بوده که این خودرو نیز امروز رشد دومیلیون تومانی قیمت داشت و در بازار با 133 میلیون تومان معامله شد.

سایپا 25

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *