دسته‌ها
Uncategorized

قیمت ” تیگو 5 ” کارکرده در بازار + اینفو


به گزارش اخبار اقتصادی؛ تیگو 5 خودرویی 4 سیلندر با حجم موتور آن 1971 سی سی است،‌ از نظر تولید گشتاور نیز باید گفت که مقدار گشتاور تولیدی توسط این خودرو 182 نیوتن متر در دور موتور 4300 دور در دقیقه است و توان آن به 139 اسب بخار می رسد.

ارزیابی های نشان دهنده آن است که حداکثر سرعت تیگو 5 برابر با 175 کیلومتر بر ساعت است و صفر تا صدی معادل 13 متر بر ثانیه دارد. این خودرو که از نظر سیستم کمکی راننده و برخورداری از سیستم‌هایی همچون کروز کنترل، کنترل ایستایی در سربالایی، کنترل پایداری و کنترل کشش برخودار است.

سیستم جعبه‌دنده طراحی شده برای این خودرو، از نوع اتوماتیک CVT هفت سرعته است.   خصوص حجم باک نیز این خودرو  ظرفیتی معادل 55 لیتر دارد و میزان مصرف سوخت ترکیبی آن در هر صد کیلومتر برابر با 9 لیتر است.  

به لحاظ ایمنی نیز تیگو 5 از نظر پایداری توانسته به‌خوبی ظاهر شود و به ترمز ضد قفل (ABS)، سیستم توزیع الکترونیکی نیروی ترمز (EBD) و سیستم کنترل کشش (TCS) مجهز است.

اخبار اقتصادی در گزارشی به برآوردهای این خودرو پرداخته است. مدل های معرفی شده  دارای سند دست اول نیستند یا با آسیب دیدگی های در بدنه همراه شده اند. البته تاکید می شود قیمت گذاری خودروهای کارکرده بسیار سلیقه‌ای و براساس نظرفروشنده و خریدار صورت می گیرد، اما برخی مراجع بر مبنای سال تولید، کارکرد ماشین و  نوع رنگ و سطح آسیب دیدگی اقدام به قیمت گذاری این خودروها می‌کنند. این گزارش بازتاب دهنده دیدگاه این مراجع است.

ماشین دست دو (تیگو)

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *