دسته‌ها
Uncategorized

آخرین قیمت‌ها در بازار موبایل/ریزش قیمت برخی گوشی‌ها


اقتصادنیوز: بازار موبایل روزهای پرنوسانی را پشت سرگذاشته است و در حالی که قیمت ها در برخی از انواع گوشی ها در حال پایین آمدن است برخی دیگر از برندها افزایش قیمت چشمگیری را تجربه می‌کنند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین: بازار موبایل در حالی روزهای پرنوسانی را پشت سر می گذارد که قیمت انواع گوشی های سامسونگ با کاهش مواجه شده است به طوری که قیمت گوشی سامسونگ گلگسی نوت پلاس با ۲۵۶ گیگ رم از ۲۴ میلیون تومان طی چند روز اخیر به ۲۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده است و قیمت مدل اس ۱۰ این گوشی نیز کاهش چشمگیری داشته است و از ۲۰ میلیون تومان به ۱۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است.

در این بین اما قیمت گوسی های مدل ” آ ” سامسونگ طی چند روز اخیر ثابت بوده است و در حال حاضر گوشی آ ۸۰ این برند با ۱۲۸ گیگ رم ۸.۵ تا ۹ میلیون تومان قیمت دارد و مدل ” آ ۷۱ ” این برند نیز با ۱۲۸ گیگ رم نیز ۸.۵ تا ۹ میلیون تومان قیمت دارد و در حال حاضر قیمت مدل های ” آ ۳۱ “، ” آ ۵۱ ” و ” آ ۱۰ ” به ترتیب ۵.۴، ۶.۷ و ۳.۲ میلیون تومان اعلام شده است.

در این بین اما قیمت انواع گوشی های آیفون طی چند روز اخیرنوسانات شدیدی را پشت سر گذاشته است و اختلاف قیمتی این گوشی ها در فروشگاه های مختلف بسیار افزایش یافته است به گونه ای که قیمت آیفون پرومکس با ظرفیت ۲۵۶ از ۳۲ میلیون تومان تا ۳۹ میلیون تومان اعلام شده است. سایر مدل های این گوشی نیز با اختلاف قیمت چشمگیری در فروشگاه ها عرضه می شوند به گونه ای که قیمت گوشی آیفون اس ای مدل ۲۰۲۰ از ۱۳ تا ۱۵ میلیون تومان در نوسان است.

در حال حاضر گوشی آیفون ۸ با ظرفیت ۶۴ گیگابایت ۱۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، آیفون ۷ با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و آیفون ایکس با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت ۱۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان قیمت دارد.


این مطلب برایم مفید است




1


نفر
این پست را پسندیده اند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *