شیشه رنگی لاکوبل

ASIA-JAM-GLASS (3)

امروزه شیشه رنگی (شیشه لاکوبل) به علت داشتن تنوع رنگی بالا، یکی از پر کاربرد ترین متریال در طراحی و دیزاین محیط های داخلی و خارجی ساختمان می باشند. از جمله کاربردهای آن می توان به فضای بین کابینت ها – پوشش های دیوارها – پارتیشن های اداری وجدا کننده ها – حمام های شیشه ای – آشپزخانه ها – چیدمان اتاق های خواب ومستربدروم – میزهای شیشه ای – آینه های رنگی – دکوراسیون فروشگاهی – شیشه های چاپی با توانایی چاپ هر تصویر دلخواه روی شیشه اشاره کرد.

ASIA-JAM-GLASS (4)

شیشه های رنگی ( Lacobel ) اولین بار توسط کمپانی AGC بلژیک تولید و عرضه شدند. امروز و در این لحظه، انواع شیشه های رنگی توسط گروه شیشه های دکوراتیو آسیا جام فرآوری و آماده استفاده برای مشتری می شوند. گروه آسیاجام با تکیه بر دانش فنی نیروهای کارآزموده خود، موفق به بومی سازی این صنعت شده است و شیشه رنگی تولیدی این شرکت، از نظر کیفیت کاملا قابل رقابت با شیشه ی بلژیک می باشد. با در نظر گرفتن این نکته که قیمت تمام شده شیشه برای مشتری کمتر خواهد بود.

ASIA-JAM-GLASS (5)

شیشه های رنگی در گروه آسیا جام در کالیته ی رنگی استاندارد با تنوع رنگی بیش از ۹۰ رنگ استاندارد تولید می شوند و گروه آسیاجام امکان تامین تمامی این محصولات را داراست. درخشندگی و یکنواختی رنگ شیشه های Lacobel آنها را به محصولاتی ایده آل جهت استفاده در معماری داخلی و امور دکوراتیو تبدیل کرده است.

ASIA-JAM-GLASS (2)

گروه آسیا جام، جام های سایز استاندارد شیشه های فلوت، کریستال و …  را مستقیما از کارخانه های تولید شیشه تهیه نموده و پس از اعمال فناوری رنگ شیشه، با توجه به نیاز و خواسته مشتری فرآیندهای برش، سنگ زنی، سوراخکاری، پولیش، فارسی بری و … را به انجام رسانده و آمادۀ استفاده در ساختمان می نماید. همچنین گروه آسیاجام، یکی از گروههای ایرانی است که نصب شیشه های Lacobel  و Matelac را به روش مورد تایید AGC و با استفاده از چسب های دوطرفۀ مخصوص نصب این شیشه ها انجام می دهد.

ASIA-JAM-GLASS (1)

شما می توایند جهت مشاوره در زمینه ی شیشه های رنگی دکوراتیو و اجرای پروژه با آسیاجام تماس حاصل نمایید.

شماره تماس:

۲۲۳۲۴۸۸۵ – 021

همراه:

۰۹۱۲۴۹۵۲۳۶۵

ارتباط روی تلگرام:

۰۹۲۱۲۰۴۲۶۲۸

ASIA-JAM-GLASS (6)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>